AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Financiranje javne uprave

verseinote

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pita poreze,sve,dobit,dohodak,PDV. Za 2 je to dosta. Ne pomaže,samo te sluša i dalje postavlja pitanja,bez ikakvih naznaka da li je dobro ili nije. Sve u svemu dobar je,nemaš ga se razloga plašiti,za par minuta je gotovo ispitivanje :whistling:
 

ganesha

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
za sve koji su bili kod Arbutine, dal ispit počinje točno kak je na rasporedu ili on zna kasnit??? pliz, pliz.. da znam dal ću stić na ispit kasnije.. :hm:
 

MajaF

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
za sve koji su bili kod Arbutine, dal ispit počinje točno kak je na rasporedu ili on zna kasnit??? pliz, pliz.. da znam dal ću stić na ispit kasnije.. :hm:
Posalji mu mail da te premjesti u neki drugi termin, nemas frke
 

Mima1991

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Drustvo, ja dugo nisam bila na faxu pa nisam bas u toku :/ Po novom, iz financiranja se najprije ide na pismeni ispit, zatim na usmeni? Znaci vise nema, onako po starom, dodes samo na usmeni?? :O
 

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Drustvo, ja dugo nisam bila na faxu pa nisam bas u toku :/ Po novom, iz financiranja se najprije ide na pismeni ispit, zatim na usmeni? Znaci vise nema, onako po starom, dodes samo na usmeni?? :O
samo je usmeni. kolokviji su u proljeću. ako ne položiš ili ne izađeš na 1.kolokvij možeš izaći na 2.,ako oba pismeno položiš,a zadovoljna si s ocjenom ne trebaš na usmeni. ako jedan kolokvij položiš,a drugi ne-odgovaraš na usmenom samo jedan dio gradiva(onaj koji nisi pismeno položio).

a možeš vidjeti i po rasporedu ispitnih rokova da se Financiranje polaže samo usmeno jer ga prijavljuješ na prijavnici za cijeli tjedan,a ne određeni dan kao druge ispite.
 

mcook

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li mi netko reci iz čega je najbolje učiti i koliko vremena treba da se sve nauči? Hvala unaprijed :)
 

petrazg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može li mi netko reci iz čega je najbolje učiti i koliko vremena treba da se sve nauči? Hvala unaprijed :)
Ja sam učila po skripti od Arbutine i kombinirala ju sa skriptom od Tereze Rogić Lugarić jer sam kod nje išla na usmeni.. Učila sam odprilike tjedan i pol!! Iako svi kažu da je najbolje uzet skriptu od 127str..
 

Zeljaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ekipa,jel dovoljna skripta od 127 stranica za ispit?
moze i savjeti sto se najbolje mora znati,sto najvise pitaju .. hvala :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks