AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Financiranje javne uprave

teja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Je li još kome usmeni 23.6 ? Što nije da je ispitni rok od 16.-18. ?
meni na studomatu piše 23.6. pa sam poslala mail prof. Bogovac. odgovorila mi je da je vjerojatno neka greška sa studomatom pa da dođem 18.6. u 8.30.
 

fakin

Super Moderator
a gdje imas taj usmeni, koja prostorija?

a ovo s 23. rekla mi je danas storjakica da tad cindori ima usmeni, iznimno drugi tjedan jer ona ne moze ovaj
 

Majoli

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sutra, 18.06. U 08:30 Cirilometodska, Gornji grad, prizemlje/soba broj 9, ispituje Jasna Bogovac. Ako sam fulala broj sobe googlaj na stranici koja je njezina soba i dodi.
 

teja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a gdje imas taj usmeni, koja prostorija?

a ovo s 23. rekla mi je danas storjakica da tad cindori ima usmeni, iznimno drugi tjedan jer ona ne moze ovaj
da, maloprije sam i ja saznala. cindori mi je napisala da je na putu pa da dođem 23. ako sam kod nje na popisu. meni na studomatu piše da je ona ĆM 4, soba 48 na drugom katu u 9 sati.
 

marta12345

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo, ja sam sutra kod arbutine, u pola 12, CM. Makar cu ja doc samo po ocjenu, vjerujem da ce biti i onih koji ce odgovarati. Kolegica je 23.6 kod cindori, mislim da oko 11 sati
Ej.. Znas li mozda u kojem jos terminu mogu doci na upis ocjene kod Arbutine, jer sam zabunom mislila da je 18.6. a ne 16.6. ... Hvalaa :)
 

kampanjka

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel mi netko može reći kakva je cindori na usmenom? upravo sam saznala da ak sam 23. da sam kod nje. jel imaju kakva pitanja za skinut po kojima ona ispituje il neš sl.? tnx
 

teja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam isto kod cindori, al idem samo po ocjenu pa se nisam previše raspitivala. :) mislim da po forumu nema nekih njenih posebnih pitanja pa uči iz one skripte od 127 str.
mene zanima jel netko bio na upisu a da je imao ocjenu između?
 

nikolina94

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel mi netko može reći kakva je cindori na usmenom? upravo sam saznala da ak sam 23. da sam kod nje. jel imaju kakva pitanja za skinut po kojima ona ispituje il neš sl.? tnx
imaš skriptu s njenim pitanjima u skriptarnici..ali preporučam onu od 127 strana,zbilja ćeš s njom proći kod koga god dođeš...naravno ako naučiš sretno! :D
 

JBlazek13

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ljudi jel mislite da se može proć kod cindori samo sa skriptom s njenim pitanjima? mislim dosta toga važnog je obuhvaćeno pa ono... :)
 

pravnik5

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ljudi jel mislite da se može proć kod cindori samo sa skriptom s njenim pitanjima? mislim dosta toga važnog je obuhvaćeno pa ono... :)
Ne bih znala reci jel se moze, znam da je dvije kolegice ispitivala cak za onaj odbitak u brdsko planinskim podrucjima i detalje.. Svakako ti preporucam da ti knjiga bude temelj, a skripta za ponavljanje!
 

JBlazek13

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ne bih znala reci jel se moze, znam da je dvije kolegice ispitivala cak za onaj odbitak u brdsko planinskim podrucjima i detalje.. Svakako ti preporucam da ti knjiga bude temelj, a skripta za ponavljanje!
na kraju sam prošla danas kod nje po tome! hvala bogu da sam se riješila tog glupog predmeta :) malo sreće malo znanja i super!
 

JBlazek13

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
pa daj napisi kako je bilo, sto te pitala i to, to nas zanima
trošarine - samo nabroji i zašto je zakon o financiranju lokalnih jedinica važan tj. zašto se tu spominje, porez na dobit je bitan - pita kad mogu biti fizičke osobe, ali je bitno i da se većinom svodi na trg. društva, porez na darove i nasljedstva (nisam sigurna jel baš tak pitanje išlo al uglavnom to), porez na dohodak joj je bitan - tu fakat pita bilo kaj, onda nabrojat vrste jednofaznog poreza na promet, primici i izdatci kod imovine (to nisam imala pojma), kod pdv-a indirektna metoda obračuna, prvostupanjsko i drugostupanjsko - kad odbacuju i odbijaju žalbu, kad se poništava rješenje, pretporez - samo definicija.
to je to.. i sve kaj me pitala ima u skripti s njenim pitanjima, osim darova i nasljedstva ja mislim. i ja sam si samo dopisala carine jer sam negdje vidjela da to zna pitat neki put pa za svaki slučaj :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks