AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Financiranje javne uprave

Iwy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
par pitanja ako može :) dal je dosta naučiti jednu knjigu, odnosno planirala sam naučiti fiskalni sustav knjigu, a pošto nemam vremena čitati i drugu knjigu planirala sam to naučiti iz skripte. dal će to biti dovoljno? i još što se tiče poglavlja porez na dobit i dohodak te proračun koji se ponavljaju u obje knjige, koje naučiti, iz fiskalnog ili fin pravo i znan.?
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jel zna netko jel se može dogoditi pitanje npr da me pit pdv općenito(prva knjiga) i onda pdv kod nas(druga knjiga) da mu objasnim razlike i to. pitam za bilokojeg profesora. neznam dal da učim takve stvari samo iz HFSa ili da kombiniram obje knjige.

kaj je na faksu raspored?

ajme kolko nepotrebnih brojeva :bang:
 

kacuska

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel zna netko jel se može dogoditi pitanje npr da me pit pdv općenito(prva knjiga) i onda pdv kod nas(druga knjiga) da mu objasnim razlike i to. pitam za bilokojeg profesora. neznam dal da učim takve stvari samo iz HFSa ili da kombiniram obje knjige.

kaj je na faksu raspored?

ajme kolko nepotrebnih brojeva :bang:
može ti se dogoditi da pita pdv općeniti i posebno pdv u RH...to je često pitanje, i mislim kod svih
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Za sve one koje zanima i koji ovaj rok budu kod prof.mijatoviĆ i prof .lugariĆ. Njihova pitanja sa prijaŠnjih rokova skupljena sa foruma na jednom mjestu nalaze se na stranici 39., , ima ih dostaa
 

Maree

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ej jel mogu ja npr. naucit onu veliku skriptu od oko 100 str. (jer idem kod lugaricke) i samo pogledat ove neke znacajne promjene i to je to.

fkt mi se ne da ucit to svo novo gradivo, a pretpostavljam da su promijenili samo neke sitnice...

:program:
 

ssanjaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej jel mogu ja npr. naucit onu veliku skriptu od oko 100 str. (jer idem kod lugaricke) i samo pogledat ove neke znacajne promjene i to je to.

fkt mi se ne da ucit to svo novo gradivo, a pretpostavljam da su promijenili samo neke sitnice...

:program:
Ok, nema problema. Pa ja pretpostavljam da možeš tako jer nije se moglo ništa tako drastično promjeniti. Vjerojatno su mjenjali samo brojeve, kojekakve postotke i to šta se mjenjalo u zakonu tako.
Jel zna netko kada je bio prošli put ispit kod prof mijatovića, koji dan? Bila sam kod Arbutine, i imala ispit odma u pon.
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ok, nema problema. Pa ja pretpostavljam da možeš tako jer nije se moglo ništa tako drastično promjeniti. Vjerojatno su mjenjali samo brojeve, kojekakve postotke i to šta se mjenjalo u zakonu tako.
Jel zna netko kada je bio prošli put ispit kod prof mijatovića, koji dan? Bila sam kod Arbutine, i imala ispit odma u pon.
obično su ispiti kod mijatovića srijedom, ,
 

Melanie

Bakalar
Na usmenom kod Arbutine ; da li se ulazi po redu, odnosno po abecedi ? ili... ?

tek sad vidim da ispit kod Lugarićke i Arbutine je isti dan. u isto vrijeme i u istoj sobi... :O
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I ja sam kod arbutine, koliko sam vidjela kako ljudi po forumu piŠu ide se jedan po jedan po abecedi, , ,
 

dianica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ni meni nije jasno...Arbutina i Tereza ispituju isti dan, u isto vrijeme, u istoj sobi. :/ Očito su nešto pogriješili...
 

malimaio

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ni meni nije jasno...Arbutina i Tereza ispituju isti dan, u isto vrijeme, u istoj sobi. :/ Očito su nešto pogriješili...
na netu pise da su to inace njihovi kabineti, mozda dijele jedan ulaz dva kabineta, nemam pojma, ali mi se sve cini da je arbutina 18.02., nekaj su pomrdali, ali ovak mozemo samo nagadat, treba do faksa otic pa pogledat
 

lola

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ni meni nije jasno...Arbutina i Tereza ispituju isti dan, u isto vrijeme, u istoj sobi. :/ Očito su nešto pogriješili...
Tako uvijek krivo upišu, njihove su sobe jedna nasuprot drugoj, Terezina sa desne strane , a od Arbutine sa lijeve strane.:wink5:
 

Dario_Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam kod Arbutine, znam da je bilo dosta rasprave o tome ,al kolko je ta njegova skripta vjerodostojna i je li stvarno dovoljno samo po njoj ucit, da bi se proslo ;)
 

lola

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam kod Arbutine, znam da je bilo dosta rasprave o tome ,al kolko je ta njegova skripta vjerodostojna i je li stvarno dovoljno samo po njoj ucit, da bi se proslo ;)
Dovoljno ako je nadopuniš i ispraviš što je krivo napisano, navedena pitanja uvijek pita i ništa izvan toga.
 

Iwy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dal se može na neku foru naučiti financiranje za sedam dana? i ja znam da je sve to jako na knap, ali dal ima ikakve šanse? inače kod lugaričke sam na ispitu. pa kad bi učila po njezinim pitanjima tu sa foruma dal bi se to stiglo. i još me zanima dal pita nešto izvan tih pitanja ili stalno vrti ista? i kak inače izgleda ispit kod nje?
 

Maree

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dal se može na neku foru naučiti financiranje za sedam dana? i ja znam da je sve to jako na knap, ali dal ima ikakve šanse? inače kod lugaričke sam na ispitu. pa kad bi učila po njezinim pitanjima tu sa foruma dal bi se to stiglo. i još me zanima dal pita nešto izvan tih pitanja ili stalno vrti ista? i kak inače izgleda ispit kod nje?
ta pitanja koja su na forumu od lugaricke, mozes nauciti za tjedan dana, ali sumnjam da na osnovu toga mozes proci ispit... (but you never know) :wink5:

ja sam isto kod nje u grupi, i ne nadam se najboljem :crying2:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks