AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Politologija

Mali medo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e daj molim te napiši onda dojmove
ljudi molim vas dajte mi odgovorite o teoriji rascjepa i o društvenom ugovoru. HITNO
 

*mis*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prosao, pitanja zatvorenikova dilema, konzervatizam naglasak na engleski, skola primarnostii primjeri, Čepo je super
 

leonarda68

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
...MA SUPER JE..pomogne..dva možeš uvijek dobit..za više treba znati konkretno..ali palac gore,tip je o.k..nitko danas nije pao
 

majena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo da i ja stavim pitanja: Platon, socijalizam, razlika između radikalnog i liberalnog feminizma... Prošla sam, čepo je ok...malo me je gnjavio s nekim detaljima, ali sve u svemu ok je
 

vava =)

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo da i ja stavim pitanja: Platon, socijalizam, razlika između radikalnog i liberalnog feminizma... Prošla sam, čepo je ok...malo me je gnjavio s nekim detaljima, ali sve u svemu ok je
dal je dovoljno učiti po skriptama ili je ipak potrebna i knjiga?
 

Jackie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja učila po skripti i to svega dva sata dan prije ispita i nešto sitno prije samog usmenog pošto sam na pismenom more or less prepisivala i izašla sam van s trojkom bez problema, Čepo fino pomaže gdje god zapne, mislila sam da je lik nabrijan znajući ga sa predavanja, al stvarno je ok, navodi na ispravne odgovore, izvlači ih i tako. Pitao me slučaj Rushdie, interesne grupe, Walzera.. mislim da je to to. Kolege koje su bile sa mnom je pitao komunizam, socijalizam, Platona, razliku između liberalnog i radikalnog feminizma, teoriju rascjepa.. Ukratko - ugodan jedan ispit :)
 

Sybille

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
čepo je asistent.
I da, moram primijetit da je tako divan na usmenom da sam se baš iznenadila! Jako ugodno! Stvori takvu super atmosferu i uopće nemaš dojam da si na usmenom! sve pohvale! meni osobno najbolji usmeni dosada! unatoč tome što sam dobila 3...
:laughing:
 

anna1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ravlić je car...traži stvarno minimum znanja,pokažeš da znaš
malo i to je to,ali važno je ne pokazat tremu,pričat kao da ste na kavi i to je to..
 

hrvojevu

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel možda netko zna kad su konzultacije kod ravlića i koja poglavlja trebaju naučit specijalci koji polažu razliku ispita!? diplomirao sam prije 2 godine i moram položit razliku ovih 5 ispita
 

zadar73

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma naravno da nisam lumen i da je nemoguće naučiti za 20 minuta ali kada na ovom forumu pročitam kako pojedinci nauče neki predmet, zaista mi nije jasno što rade na ovom faksu toliki umni kapaciteti.
 

Maliko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Sto je to zatvorenikova dilema? Nemrem to naci u knjizi:( Mislio sam da je to vezano za gramscia i ona pisma iz zatvora, ali valjda nije...
 

krejzi19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Sto je to zatvorenikova dilema? Nemrem to naci u knjizi:( Mislio sam da je to vezano za gramscia i ona pisma iz zatvora, ali valjda nije...
zatvorenikova dilema :fenomen koji treba prikazati kako se odvija odlučivanje pojedinca u uvjetima s ograničenm informacijama :pomoću nje se proučava kako pojedinci odlučuju uz nepotpune informacija
 

lora

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
grupa A s današnjeg ispita
1. politički sustav je...
2.kojem tipu grupa pripada studentski zbor
3.tko je tvorac konsocijacijske demokracije
4.po ćemu je poznat bacho ( ekosocializam)
5. britanski konzervatizam
6. navedi bar jednu postmaterijalističku ideologiju
na zaokruživanje:
1.modernu državu odlikuje a) suverenitet b)policija c) teritorij
2.dvostranačje je produkt
3.jeremy bentham pripada kojem pravcu
4začetnik komunitarizma

eseji: radikalni feminizam, teorija rascjepa, misao T. Hobbesa
 

Stiv

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mene zanima jel se on s fejsom to malo zabunio te je mislio na net ili stvarno politoligija ima svoj fejs??:happy:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks