AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pomoc oko literature za zavrsni

Jaka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,
Molila bih vas ako mi netko moze pomoci vec sam pitala na toliko mjesta i nisam dobila upute. Nemojte mi reci da pitam svojeg mentora jer mi to nema vise smisla.

Naime, gdje da nadjem konkretno o organizacijskoj strukturi upravnog sudovanja ?
Pod tim mislim, jednostuoanjsku, dvostupanjsku, trostupanjsku, centraliziranu i decentraliziranu organizaciju, bas detaljno objasnjeno, da mogu primjeniti u radu.

Ujedno bi trebala o njemackom modelu upravnog sudovanja, dosta sam toga nasla o anglosaksonskom i francuskom, al njemacki model nikako ne mogu naci objasnjenje.

Hvala vam na pomoci.
Vise ne znam na koju stranu krenuti, zapela sam na tom dijelu i ne mogu nikako sebi pomoci.
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,
Molila bih vas ako mi netko moze pomoci vec sam pitala na toliko mjesta i nisam dobila upute. Nemojte mi reci da pitam svojeg mentora jer mi to nema vise smisla.

Naime, gdje da nadjem konkretno o organizacijskoj strukturi upravnog sudovanja ?
Pod tim mislim, jednostuoanjsku, dvostupanjsku, trostupanjsku, centraliziranu i decentraliziranu organizaciju, bas detaljno objasnjeno, da mogu primjeniti u radu.

Ujedno bi trebala o njemackom modelu upravnog sudovanja, dosta sam toga nasla o anglosaksonskom i francuskom, al njemacki model nikako ne mogu naci objasnjenje.

Hvala vam na pomoci.
Vise ne znam na koju stranu krenuti, zapela sam na tom dijelu i ne mogu nikako sebi pomoci.
a tema ti je iz kojeg predmeta
 

woice2

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,
Molila bih vas ako mi netko moze pomoci vec sam pitala na toliko mjesta i nisam dobila upute. Nemojte mi reci da pitam svojeg mentora jer mi to nema vise smisla.

Naime, gdje da nadjem konkretno o organizacijskoj strukturi upravnog sudovanja ?
Pod tim mislim, jednostuoanjsku, dvostupanjsku, trostupanjsku, centraliziranu i decentraliziranu organizaciju, bas detaljno objasnjeno, da mogu primjeniti u radu.

Ujedno bi trebala o njemackom modelu upravnog sudovanja, dosta sam toga nasla o anglosaksonskom i francuskom, al njemacki model nikako ne mogu naci objasnjenje.

Hvala vam na pomoci.
Vise ne znam na koju stranu krenuti, zapela sam na tom dijelu i ne mogu nikako sebi pomoci.
Uf ovo se cini bas teska tema, mentor ti mora dati upute vezano uz pronalazak literature, uputiti te na pravne casopise i internetske izvore...ko ti je mentor? Probaj kod nekog drugog profesora s katedre dobiti info ako mentor ne surađuje.
 

Jaka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Uf ovo se cini bas teska tema, mentor ti mora dati upute vezano uz pronalazak literature, uputiti te na pravne casopise i internetske izvore...ko ti je mentor? Probaj kod nekog drugog profesora s katedre dobiti info ako mentor ne surađuje.
Mislite da pitam nekog drugog profesora, vezano za tu temu, da mi pomogne. To sam se u jednom momentu i sama sjetila, al bojim se, a opet ne znam zasto se bojim, ako sama vidim da ne uspjevam nikako.
Isto tako sam mislila i mjenjati mentora, i temu i sve, al nikak da donesem tu odluku.
Sta pisati o temu utjecaj americkog Ustava na razvoj demokracije ?
Ne znam od kud bi tu pocela?
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mislite da pitam nekog drugog profesora, vezano za tu temu, da mi pomogne. To sam se u jednom momentu i sama sjetila, al bojim se, a opet ne znam zasto se bojim, ako sama vidim da ne uspjevam nikako.
Isto tako sam mislila i mjenjati mentora, i temu i sve, al nikak da donesem tu odluku.
Sta pisati o temu utjecaj americkog Ustava na razvoj demokracije ?
Ne znam od kud bi tu pocela?
Nisam počela jos pisati svoj završni rad, no za literaturu sam našla dosta izvora i na engleskom jeziku. Ako vec ne mozes nac na hrvatskom, probaj onda na engleskom naći izvore ako ti tema za zavrsni nije striktno vezana za Hrvatsku i hrvatsko sudstvo. :)
 

woice2

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mislite da pitam nekog drugog profesora, vezano za tu temu, da mi pomogne. To sam se u jednom momentu i sama sjetila, al bojim se, a opet ne znam zasto se bojim, ako sama vidim da ne uspjevam nikako.
Isto tako sam mislila i mjenjati mentora, i temu i sve, al nikak da donesem tu odluku.
Sta pisati o temu utjecaj americkog Ustava na razvoj demokracije ?
Ne znam od kud bi tu pocela?
Ako nejde s ovom temom nije smak svijeta promijeniti temu, nicega te ne treba biti strah, u cilju ti je zavrsiti ovaj dio studija i krenuti dalje. Puno kolega tak prihvati temu i skuzi da za istu nema literature. Probaj kod nekoga s katedre ko ti se cini ok pitati, ak nejde s tim mijenjaj temu..vjeruj mi da ti profesore to ne dira, a neki nude teme totalno bezvzeze.
 

woice2

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo predlazem da mi koji pisemo ovdje sheramo korisne internetske izvore na kojima smo pronasli materijale za radove.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks