AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Financiranje javne uprave

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
LIJEPO MOLIM one koji su odgovarali ili trenutno uče po skriptama od Rabbit Roe da budu kolegijalni pa da kažu nama koji tek počinjemo učiti ovaj predmet koje stranice iz skripata trebamo preskočiti i učiti po novom?

HVALA :)
 
Posljednje uređivanje:

nijo

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Teško je reći jer ima više verzija Rabbit Roe skrtipte (imaju isti sadržaj ali je drukčija veličina slova i prored pa je raspored stranica malo drukčiji) ali iz ove za prvi kolokvij preskačeš dijelove koji se tiču poreza na dobit i dohodak i to učiš iz zakona
 

kk2015

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel bio netko možda danas na usmenom kod prof.Cindori? Kako je bilo??
ja sam bila na usmenom 11.4. ali nije bila Cindori nego Cicin-Sain...meni je bila super,bila sam jedina pa me nije puno gnjavila,jako je simpaticna,a pitala me sto se oporezuje porezom na dohodak,koji su primici kod drugog dohotka,kada se placa porez na dobit,sto je pdv i koje su snizene stope i nacela drzavnog proracuna...
 

SheSun

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolegice su mi rekle da ne možemo izaći na drugi ako nismo izašli na prvi.
Evo da sama sebe ispravim, poslala sam mail doc.Bogovac i napisala mi je da to nije određeno pravilima te stoga možemo izaći na drugi kolokvij iako nismo izašli na prvi. Ispričavam se radi netočnog navoda prije, no tada sam imala krivu informaciju.
 

Gigi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Teško je reći jer ima više verzija Rabbit Roe skrtipte (imaju isti sadržaj ali je drukčija veličina slova i prored pa je raspored stranica malo drukčiji) ali iz ove za prvi kolokvij preskačeš dijelove koji se tiču poreza na dobit i dohodak i to učiš iz zakona
A za drugi kolokvij?
[DOUBLEPOST=1461160306,1461160145][/DOUBLEPOST]I samo jedna informacija dodatna i od mene
Nisam bila na prvom kolokviju i preko maila pitala prof Arbutinu da li mogu izaci na sljedeci rekao mi je da mogu
Eto da se zna
 

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Teško je reći jer ima više verzija Rabbit Roe skrtipte (imaju isti sadržaj ali je drukčija veličina slova i prored pa je raspored stranica malo drukčiji) ali iz ove za prvi kolokvij preskačeš dijelove koji se tiču poreza na dobit i dohodak i to učiš iz zakona
možeš li mi molim te još reci što preskačem u 2. skripti?

Hvala
 

kivana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pogledala sam prezentacije s predavanja i zbunjuje me što je u prezentaciji za II kolokvij gradivo Porezni postupak i Žalba. mislila sam da to ulazi u III dio ispita.
Da li u II kolokvij ulazi Porez na promet nekretnina i Trošarine
Unaprijed hvala!
 

nepravni

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ovako drugu skriptu, ako ste isprintale onako kako je početni poredak stranica, možete završiti kod 115 stranice ili naslova "Javni dug (hrv.fis.sustav)" ako se i ja ne varam :)
* vrijedi za skriptu od RabbitRoe
 

nijo

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ljudi sad sam tek vidio nečiji post u temi da ga/ju je profesorica rušila zbog toga što je na pitanje odgovorio onim što se nalazilo u skripti jer je to bilo po starom zakonu pa me zanima jesu Rabbit Roe skripte ažurne po tom pitanju?
 

nepravni

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ljudi sad sam tek vidio nečiji post u temi da ga/ju je profesorica rušila zbog toga što je na pitanje odgovorio onim što se nalazilo u skripti jer je to bilo po starom zakonu pa me zanima jesu Rabbit Roe skripte ažurne po tom pitanju?
mislim da nisu, uvijek ti je zakone bolje učiti s neta
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks