AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Politologija

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
može mi netko reć kak je na komisijskom roku? dal i tad moram na pismeni ili je samo usmeni? hvala
:laughing: Evo kolegice da ti kažem ja sam isto bio na komijskom 4 puta.Sve ti isto,ako položiš pismeni ideš na usmeni.Ja sam na komisiji bio 1 samo kod Ravlića sam bio i dobio 3.Tako da se ne moraš bojat.Sretno ;)
 

rumena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi!! kada mislite na skriptu od 50 str jel mislite na zadnju skirptu iz skriptarnice ili koju...
hvala na pomoći!!
 

surreal

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li neke dobre duše da mi razjasni dilemu... naime, vidim da se postavlja pitanje pojma "kraj povijesti" i tko je govorio o tome. u super skripti od 50 str piše gospodin Francis Fukuyama, a u skripti s pitanjima i odgovorima priča se razvezla samo o hegelovcima...
:/
 

fireball

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li neke dobre duše da mi razjasni dilemu... naime, vidim da se postavlja pitanje pojma "kraj povijesti" i tko je govorio o tome. u super skripti od 50 str piše gospodin Francis Fukuyama, a u skripti s pitanjima i odgovorima priča se razvezla samo o hegelovcima...
:/
francis fukuyama je pisao o propadanju komunistickih rezima u istocnoj europi i to nazvao krajem povijesti, bla bla ...
 

martina261

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
..bok svima!!!eto sprema se za ispit, pa učim po skripti koju toliko hvalite..:)..može li se odgovarati svojim riječima i trebam li se bojati ispita?:)...
 

C!ko

g!ve!tall
..bok svima!!!eto sprema se za ispit, pa učim po skripti koju toliko hvalite..:)..može li se odgovarati svojim riječima i trebam li se bojati ispita?:)...
bit će i i previše odgovaranja svojim riječima na usmenom, pogotovo kod ravlića
 

surreal

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kada obično bude usmeni iz politologije nakon pismenog, jel uvijek istim danom ili se mijenja, budući da moram iskoristiti dan godišnjeg... blah...
 

Tončica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kada obično bude usmeni iz politologije nakon pismenog, jel uvijek istim danom ili se mijenja, budući da moram iskoristiti dan godišnjeg... blah...
koliko sam pratila po prošlim rokovima, pismeni je uvijek u četvrtak, a usmeni u utorak slijedećeg tjedna...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks