AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upis na specijalistički i polaganje prijamnog isipta

Sinke1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok društvo!
Mislim upisati taj nastavak studija,specijalistički kao izvanredni pa molim za jednu informaciju.Da li još uvijek treba položiti tu razliku od tri ispita(Politologija,ULJP,EUP)jer sam vidio na stranici od Pravnog samo EUP,ako mi netko može razjasniti, vjerovatno sam krivo skužio te ECTS bodove,treba ih imati 180...Osim toga počeo sam malo proučavati Politologiju pa me zanima da li mi sa razlikom ispita imamo cijelu knjigu ili nešto skraćeno,pročitao sam u jednom gornjem postu..Mislim ići na kolokvije naravno,.......i kad su predavanja za izvanredne studente?
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok društvo!
Mislim upisati taj nastavak studija,specijalistički kao izvanredni pa molim za jednu informaciju.Da li još uvijek treba položiti tu razliku od tri ispita(Politologija,ULJP,EUP)jer sam vidio na stranici od Pravnog samo EUP,ako mi netko može razjasniti, vjerovatno sam krivo skužio te ECTS bodove,treba ih imati 180...Osim toga počeo sam malo proučavati Politologiju pa me zanima da li mi sa razlikom ispita imamo cijelu knjigu ili nešto skraćeno,pročitao sam u jednom gornjem postu..Mislim ići na kolokvije naravno,.......i kad su predavanja za izvanredne studente?
Mora se položiti razlika od ta tri ispita, slušaš ih kao i ostala predavanja. Na forumu kod tih ispita vidi kakvi su uvijeti polaganja, jer sve ovisi o profesorima. Ja sam izvanredni pa nisam mogla ici na predavanja a onda uglavnom ne mozes na kolokvij ako ima iz tog predmeta, ali najbolje se u tom slučaju javiti profesoru pa pitati. Na prvoj godini biraju se tri izborna predmeta, to isto pogledaj koji bi
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koji prosjek ocjena je bio prošle godine potreban za upis specijalističkog redovnog?
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koji prosjek ocjena je bio prošle godine potreban za upis specijalističkog redovnog?
Prošle godine nisu niti popunili kvotu za redovne studente, ako ti to ista znaci, ali osoba koja je bila zadnja imala je oko 225 bodova (prosjek ocjena izracunas tak da oduzmes 180 i broj koji dobijes onda podijelis s 20, znaci ta osoba koja je upala u kvotu redovnih studenata je imala prosjek ocjena 2.29). Ako imas prosjek ocjena iznad 3.0, mislim da se ne moras brinuti oko upisa na specijalistički.:)
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja isto tako planiram upisat diplomski ali za izvanredne. Pa se nadam da ću uspijet s prosjekom nesto višim od 3.
 

maja1307

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok svima :D nakon što sam rekla nema šanse više ikad... došla je volja za upisati nastavak studija (izvanredno)..
kako radim u Karlovcu i nema šanse da će mi se ići na predavanja i da ću sve stizati, zanima me koliko su predavanja obavezna? malo mi se čini da je prvi semestar prošle godine bilo dosta gust i da su predavanja trajala i po mjesec dana..
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Što biramo kod upisa ?
Koji izborni su najlakši ?
Što znaci biranje seminara ?
 

whiskey20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima, vidi li netko popis upisanih? ne mogu naći nigdje na stranici a piše da će biti dostupno nakon 12h :rolleyes:
 

maja1307

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
to je taj raspored al treba obratiti pažnju gore na napomenu kod prve godine za redovne studente di piše da nastava počinje 07. listopada.
Ovi rebusi sa našim faksom mi uopće nisu falili...
razumijem, ali za nas izvanredne su stavili da je predavanje iz komparativne 2.10. u 17h (dolje skroz na kraju pdf-a), a u 16h su objavili tek listu.. pa je to malo glupavo
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks