AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Izradu završnog rada student upisuje u ljetnom semestru.

Studentima koji su Izradu završnog rada u tekućoj akademskoj godini upisali po prvi puta prijave rokova za obranu otvaraju se nakon odslušanog semestra odnosno krajem mjeseca svibnja.

Ukoliko vrijeme obrane Vašeg završnog rada dođe prije kraja semestra potrebno je da putem sustava e Podrške na Pravni fakultet u Zagrebu: centar za podršku (pravo.hr) zatražite da Vam se Izrada završnog rada postavi u status odslušan kako bi se otvorile prijave rokova.



Kako biste mogli pristupiti obrani rada u navedenim rokovima obvezni ste prijaviti obranu u rokovima prijave koji su vam dostupni putem ISVU sustava, a u dogovoru s mentorom/icom. Prijave/odjave se provode na jednak način kao i prijave/odjave ispita.



Ocjena završnog/diplomskog rada ulazi u ukupnu ocjenu uspjeha na studiju

https://www.pravo.unizg.hr/studiji/...i/strucni-prijediplomski-studij-javna-uprava/
 

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ima li netko ko je obranio informaciju o tome koji je postupak obrane? Kad se prijavljuje izrada rada, kad obrana? U onoj obavijesti pise da se moze zatraziti da se stavi zavrsni rad u odslusan i tad se pojave na studomatu rokovi obrane.
Pitati mentora ili referadu pod obavezno.
Ja nemam još ni temu dogovorenu, ali na studomatu mi je uredno omogućena prijava roka završnog rada.
Imam radno pravo za riješiti pa ću onda se posvetiti završnom radu s obzirom da nisam sigurna ni koju bi si temu točno uzela.
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo ja sam imala obranu prije par mjeseci, i jucer pokupila diplomu. Uglavnom nakon sto se u studomat upise zavrsni rad, kad upisujete godinu, nakon sto ste i mentora dobili (ona procedura sa upisom 10 prijedloga za mentora) javite se svom mentoru. Ja sam mentoricu dobila i javila joj se kada su mi ostala 3 ispita do kraja, znaci nisam nista ranije. Pitala sam ju za temu i nakon par prijedloga smo dogovorile naslov rada. Ona je tada napisala do kada bi joj trebalo poslati neki draft tog rada kako bi ga uspjela pogledati, ako zelim diplomirati do kraja akademske godine. Ja to nisam uspjela do tog njezinog roka,i nije me nitko davio da moram vec kada sam napisala neki uvodni dio, sadrzaj i 10ak stranica sam joj se javila. Ona je pregledala, i jos smo se nekih mj dana tak dopisivale ispravljale...kada je rad bio gotov, ona je predlozila datume obrane i tada sam samo prijavila na studomatu zavrsni kao i svaki drugi ispit. Obrana je bila u vidu prepričavanja tog rada u 10 minuta i postavile su pitanja vise tipa osvrt na temu i moje neko misljenje. Dan nakon obrane sam u referadu poslala sve jos sto treba, onaj sazetak, potvrdu o uplati itd... i kroz 10 dana dobila e diplomu na mail, a orginal evo ovih dana. S tim da je promocija u najavi, na kojoj de nece dijeliti diplome ako smo ih preuzeli vec ce biti samo neka svečanost. Moja preporuka je ako nesto niste sigurno da se obratite svom mentoru jer svatko od njih radi na svoj način. Mene nije pitala ni koliko imam ispita do kraja, vec je rekla kad sve ispite rijesim, i napisem rad dogovaramo dalje.
 

Macak2806

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala ti puno. Meni su ostala 3 ispita (građansko, UPP i ULJP). A reci mi, gdje je popis tema i mentora, odnosno kome se sad javiti?
 

katyy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li mozda netko provjereno ako sad ove akademske godine rijesim zadnji ispit i upisem zavrsni rad u novoj akademskoj godini mogu li imati obranu tijekom zimskog semestra?
 

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav!
Da li ima netko profesora Turudića kao mentora?
Poslala sam mu mail u vezi odabira teme krajem 6mjeseca i još mi nije ništa odgovorio.
 

Lulu

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kako se gleda podudarnost u turnitinu... ?
Pošalji upit ( [email protected] ili [email protected] ) , traži ih ID KLASA I LOZINKA i uputu, sretno!

Zna netko koliko može biti % podudarnosti, neki su rekli 30% kod većine, kod moje mentorice u uputama piše 10 %, prof. Novak Lalić, nadam se da samo želi malo nas uplašiti....ili tako svi napišu u uputama se ne drže strogo.

Ako netko zna bila bih zahvalna...
 

Lulu

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zna li mozda netko provjereno ako sad ove akademske godine rijesim zadnji ispit i upisem zavrsni rad u novoj akademskoj godini mogu li imati obranu tijekom zimskog semestra?
Mene isto ovo zanima, nisam vidjela da postoje rokovi od 11-2 mj., netko zna? ,a moram diplomirati do početka ljetnog semestra, ne znam kako je to zamišljeno...
 

miška

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pošalji upit ( [email protected] ili [email protected] ) , traži ih ID KLASA I LOZINKA i uputu, sretno!

Zna netko koliko može biti % podudarnosti, neki su rekli 30% kod većine, kod moje mentorice u uputama piše 10 %, prof. Novak Lalić, nadam se da samo želi malo nas uplašiti....ili tako svi napišu u uputama se ne drže strogo.

Ako netko zna bila bih zahvalna...

Hvala ti, ovo drugo me interesiralo. Kolika moze biti podudarnost jer je meni sada na pola rada 50%
 

woice2

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege kojima je ostao samo zavrsni rad, a koji smo s rokom zavrsetka studija, dal mi moramo provesti upise? Meni studomat samo nudi dalje rokove prjave rada ali ne i upis.
Kako je kod vas?
 

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni je ostao samo završni rad, rok završetka studija mi je do rujna 2025.
Studomat ti nudi samo rokove zato što upisi kreću tek s 12.9. - 20.9.
Nije moguće ništa ranije upisivati preko studomata zato što nisu prošli zadnji rokovi u 9 mjesecu.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks