AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Financiranje javne uprave

AndreaŠimičić

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel netko zna jel je usmeni odma isti dan recimo sad je rok 5.6 i znaci dal je taj dan ili par dana nakon?
Da, isti dan, rok označava ispit, samo je razlika što mi koji smo polagali preko kolokvija i ako smo uspješno položili jedan ili oba, odgovaramo gradivo koje nam je ostalo i ono koje nismo položili. A ako netko nije uopće polagao preko kolokvija, polaže kompletno gradivo taj dan, obzirom da je i inače iz financiranja samo usmeni oblik polaganja ispita.
[DOUBLEPOST=1496244087,1496243915][/DOUBLEPOST]
Jel netko zna jel je usmeni odma isti dan recimo sad je rok 5.6 i znaci dal je taj dan ili par dana nakon?
Da, isti dan, rok označava ispit, samo je razlika što mi koji smo polagali preko kolokvija i ako smo uspješno položili jedan ili oba, odgovaramo gradivo koje nam je ostalo i ono koje nismo položili. A ako netko nije uopće polagao preko kolokvija, polaže kompletno gradivo taj dan, obzirom da je i inače iz financiranja samo usmeni oblik polaganja ispita.
 

Natalija11

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da, isti dan, rok označava ispit, samo je razlika što mi koji smo polagali preko kolokvija i ako smo uspješno položili jedan ili oba, odgovaramo gradivo koje nam je ostalo i ono koje nismo položili. A ako netko nije uopće polagao preko kolokvija, polaže kompletno gradivo taj dan, obzirom da je i inače iz financiranja samo usmeni oblik polaganja ispita.
[DOUBLEPOST=1496244087,1496243915][/DOUBLEPOST]

Da, isti dan, rok označava ispit, samo je razlika što mi koji smo polagali preko kolokvija i ako smo uspješno položili jedan ili oba, odgovaramo gradivo koje nam je ostalo i ono koje nismo položili. A ako netko nije uopće polagao preko kolokvija, polaže kompletno gradivo taj dan, obzirom da je i inače iz financiranja samo usmeni oblik polaganja ispita.
Ahaa, nisam znala da nema pismenog dijela, položila sam oba kolokvija tak da mi ostaje samo 3. ali se bojim da necu stic do pon naucit :/
Zna neko neka pitanja koja bi mogla bit?
 

marijapd

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel možda netko zna u koliko sati u ponedjeljak je ispit za izvanredne kod prof.Reinera?
Na studomatu stoji obavijest da je ispit 08.06., a moj je mišljenje da će do onda staviti obavijest i za izvanredne ili će se doći u navedeno vrijeme i mjesto pa će se sve odraditi odjednom.
 

anaana2

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Moze netko napisat koje stranice se uce iz skripte rabbit roe za 2 kolokvij? Ja sam skuzila da od poreza na promet 31 str iz skripte za 1 kolokvij pa sve do 51 str u skripti za drugi kolokvij...
 

viv

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prof.Cindori, 1.kolokvij, Zakon o porezu na dohodak, zna netko na što se najviše bazira u Zakonu, bila bih zahvalna :)
 

DinoStosic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prof. Rogic Lugaric - iskustva, sto treba znati? Ne znam hocu li stici nauciti cijelu skriptu, pa jel ima dijelova koje najcesce pita?
 

LaMi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može li mi netko reći da li su u skripti Rabbit Roea i izmjene vezane uz PDV i porez na dohodak, s obzirom da je skripta izmijenjena 26.12.2015., a obavijest o novoj literaturi sa stranica Katedre je od 05.03.2015.
 

MajaCik

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ispitni rok 13.11.2017. da li neko zna u koliko sati, gdje se odrzava i koji profesor?? Hvala :)
[DOUBLEPOST=1510082092,1510082042][/DOUBLEPOST]Ispitni rok 13.11.2017. da li neko zna u koliko sati, gdje se odrzava i koji profesor?? Hvala :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks