AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Gubitak statusa studenta - Novi zakon

Ena.zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolegice, ima jedna stara poslovica, vjerojatno ste je čuli a glasi: "VRANA VRANI OČI NE KOPA", tako da prof Staničić neće protiv prof Krešić.

Zato sam i napisala gore u postu da predlažem da pošaljete e-mail pravobranitelju na adresu [email protected], de ta u tom mailu Opišite u kakvoj se situaciji nalazite i podijelite sve što vas muči – što više studenata mu se javi sa svojim problemima, imati će više argumenata da promijeni se ova za nas mučna situacija
Ali ja sam pisala Pravobranitelju još prije 8 dana, 5. rujna, upravo na adresu koju ste naveli ([email protected]) i tamo sam mu sve detaljno razložila. Odgovorio mi je idući dan te sam njegov odgovor ovdje napisala, možete vidjeti u mojem postu objavljenom 6. rujna.
 

ILM

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
I ja sam pisala Pravobranitelju, ali bojim se da i od njega ne mozemo ocekivati neku konkretnu pomoc nazalost... svi samo govore kako je ta obavijest u skladu sa odlukom ministarstva i da je sve zakonito...
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Samo da podijelim informaciju, svi koji su u situaciji da im je ostalo dva ispita iz druge godine odnosno imaju 46,5 ECTS bodova, a prema pravilima studija za upis 3 godine potrebno je ostvariti 50 ECTS što znači da nedostaje 3,5 ECTS bodova za ispunjenje uvjeta za upis 3 godine te kako bi mogli upisati ZAVRŠNI RAD (jer ne možete ga upisati u ponavljanju godine) , pošaljite obrazloženu zamolbu (navedite svoje razloge s obzirom na rok kada moramo završiti faks ) na sustav e- podrška.
 

123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dragi naši, da li ima netko kojemu je rok za završetak 30.09.24.,pa da javi da li mu se dozvoli upis ili ne... Please info, txs
 

ILM

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li ima tko kakvih novih informacija :(
Osim odgovora od studenstkog pravobranitelja (koji mi bas i ne ulijeva nadu da ce nam itko pomoc)...
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, koliko imate do kraja, koliko ispita i koji rok vam je za završetak? Mislite li da možemo očekivati kakvu promjenu ili ne?
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dragi naši, da li ima netko kojemu je rok za završetak 30.09.24.,pa da javi da li mu se dozvoli upis ili ne... Please info, txs
Kolega, molim Vas možete li reći što ste riješili, da li su Vam odobrili upis ili je gotovo?
 

ILM

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Meni je rok 02.2025. Imam još 3 ispita do kraja i diplomski. Nisu mi još odobrili upis, iako sam uplatila školarinu i upisninu...iskreno ne znam da li očekivati neke promjene koje će ići u korist studenata...
 

anita1989

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mene zanima zašto je pravobranitelj odgovorio kolegici gore da postoji mogućnost promjena?? Da li će se stvarno nešto promijeniti ili je to samo dao lažnu nadu, a ja zbog svega odustanem :(
 

Paulina

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni je rok 02.2025. Imam još 3 ispita do kraja i diplomski. Nisu mi još odobrili upis, iako sam uplatila školarinu i upisninu...iskreno ne znam da li očekivati neke promjene koje će ići u korist studenata...
Sutra je rok za upis ljetnog semestra, a uplate su isključivo moguće 7.,8., i 9., 10.2024. jer od ove godine ide evidencija preko Studomata. Upisnina i školarina se plaćaju zasebno. Nakon toga odobre upis tj vidljivi su rokovi i moguće su prijave.
 

ILM

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima
Da li možda ima netko novosti vezano za rokove iz one tablice što nam je poslana? Mislite da ima nade da se nešto promijeni ili ćemo zaista izgubiti pravo studiranja ako ne završimo do tog roka?
 

makarena

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, ovako ja sam uplatila školarinu prije ovog zadanog roka, da li zna netko šta da napravim jer studomat mi ne radi i dalje mi pokazuje uplatu školarine, hvala
 

ILM

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Probajte poslat upit u referadu...
Da li ima još netko kome je rok 02/2025, s obzirom da plaćamo i ljetni semestar, pa onda bi nam valjda trebali dati barem do 09/2025?
 

makarena

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Probajte poslat upit u referadu...
Da li ima još netko kome je rok 02/2025, s obzirom da plaćamo i ljetni semestar, pa onda bi nam valjda trebali dati barem do 09/2025?
Hvala poslat ću mail, ne znam ništa ni ja o tome, ako saznam šta javim vam, pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ILM

ILM

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Poslala sam upit i referadi, odgovor je da se rokovi nažalost neće mijenjati niti produživati, konkretno nama kojima je rok 28.02.2025. Znači morala sam platit i ljetni semestar, ali nemam pravo rokova...
 

honey1706

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, ovako ja sam uplatila školarinu prije ovog zadanog roka, da li zna netko šta da napravim jer studomat mi ne radi i dalje mi pokazuje uplatu školarine, hvala
Pozdrav, imala sam slicnu situaciju da sam sve uplatila zajedno još 16.09, pa sam moralasve ponovno uplatiti trazit povrat sredstava! Javite se na mail upisi, dalje će vas uputiti.
 

Macak2806

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poslala sam upit i referadi, odgovor je da se rokovi nažalost neće mijenjati niti produživati, konkretno nama kojima je rok 28.02.2025. Znači morala sam platit i ljetni semestar, ali nemam pravo rokova...
Pozdrav! I ja imam rok do kraja veljače 2025. Imam dijete s invaliditetom, pa ne znam bi li mi ta okolnost produljila rok do rujna 2025. Kod upisa mi na studomatu piše da mi studentska prava vrijede do 30.09.2025,a i školarinu sam uzela na rate (zadnja 4.mjesec. Ne znam što je valjano, studomat ili ona tablica s rokovima za završiti studij? Ima netko kome je produžen rok?
Hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks