AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Politologija

ovojezafax

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
može mala pomoć? prvo kad pitanja koji su iborni sustavi... dal se pise duvergerova podjela ili ona na kraju na sustav s dva kruga, običnom većinom i predstavnički? jel će naglasit ako treba duverger? i lijepo molim nekog primjere zemalja konsocijacijske demokracije!!! hvala :)
 

goa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
može mala pomoć? prvo kad pitanja koji su iborni sustavi... dal se pise duvergerova podjela ili ona na kraju na sustav s dva kruga, običnom većinom i predstavnički? jel će naglasit ako treba duverger? i lijepo molim nekog primjere zemalja konsocijacijske demokracije!!! hvala :)
Belgija, Svicarska, Austrija

Evo nekih pitanja sa današnjeg pismenog roka: politička participacija, politička socijalizacija,
liberalizam, Mill, Mccalumovo shvaćanje slobode, kontekstualizam..koji su temelji države...drugih se baš ne sjećam. ( skužila sam da sam na svako odgovorila, ali polovično )
Da li neko zna gdje budu objavljeni rezultati pismenog? Da li se mogu pogledati na netu ili se mora ići do Gunduićeve? Hvala
 

SheSun

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Belgija, Svicarska, Austrija

Evo nekih pitanja sa današnjeg pismenog roka: politička participacija, politička socijalizacija,
liberalizam, Mill, Mccalumovo shvaćanje slobode, kontekstualizam..koji su temelji države...drugih se baš ne sjećam. ( skužila sam da sam na svako odgovorila, ali polovično )
Da li neko zna gdje budu objavljeni rezultati pismenog? Da li se mogu pogledati na netu ili se mora ići do Gunduićeve? Hvala
http://www.pravo.unizg.hr/veleuciliste/studij pod obavijesti.
 

goa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
O pa super. Malo smo se modernizirali... Kad vec ne mozemo internetom prijaviti ispite, bar da ne moram do tamo gledati rezultate :)
Puno hvala!
 

SUZANAV

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da, 6 nadopunjavnje, 6 zaoukruzivanje i 3 esejska. 17 bodova od 33 za prolaz. Na usmeni ides ako prodjes pismeni.
Može li mi netko reći, koliko je bodova dovoljno za 3.
Mislim da su na ovom roku 21.02.2013. bili dosta strogi. Nitko nije dobio više od 23,5 bodova. Nije moguće da nitko nije znao za više.
 

.ivy.

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može li mi netko reći, koliko je bodova dovoljno za 3.
Mislim da su na ovom roku 21.02.2013. bili dosta strogi. Nitko nije dobio više od 23,5 bodova. Nije moguće da nitko nije znao za više.
ja sam bila na tom roku i imala sam 21 bod, i rekli su da je to dosta, nije bas trojka, al ocito je bilo dovoljno jer sam prosla...uzimaju u obzir bodove na pismenom pa probaj imat cim vise bodova...
 

kampanjka

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
par pitanja:
1) po čemu je poznat Bachrach?
2) kojem smjeru pripada Kavanagh?
3) kakav je hrv.izborni sustav?
4) 3 primjera konsocijacijske demokracije
5) po čemu je poznat Engels?
trebam do včrs.. Hvala.
 

grgech

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne, ženska koja to objavljuje na starnici rekla je da ju joj nisu dali politologiju i da ne smijemo profesore držati za riječ ak kažu do 12 jer mogu doć i u 11 navečer kaj se njih tiče :/
 

anitaloka1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
[a za kaj da ih onda držimo, neki imaju obaveze tj. rade i ne mogu šefu reći sutra da im treba izlazak sa posla ili slobodan dan.
 

Zule

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Katastrofa :) kaj mislite, koja je šansa da su rezultati na faksu, na oglasnoj?

Razmisljam da se provozam do faksa sad i uvjerim.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks