AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Politologija

Zule

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Odoh pogledati onda, ako slučajno bude, hoćeš da ti provjerim? :) Ako želiš, daj mi podatke na PM samo
 

ELVIRAZV

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ah, shvatih u međuvremenu, ali mi ne da poslati..hvala Ti, budem i ja otišla poslije posla..sretno!!

zule, jel ti ideš ili ne ideš?

nemam dovoljno postova pe ne mogu poslati "prajvat mesiđ"...e, sad ću to valjda ispucati..

još jedan...
 

Zule

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ah, shvatih u međuvremenu, ali mi ne da poslati..hvala Ti, budem i ja otišla poslije posla..sretno!!

zule, jel ti ideš ili ne ideš?

nemam dovoljno postova pe ne mogu poslati "prajvat mesiđ"...e, sad ću to valjda ispucati..

još jedan...
Nije ionako bilo ništa na faksu, predvečer su stavili rezultate. Prošao, ali me sad strah usmenog jako hah :)
 

ELVIRAZV

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
je, i ja sam na kraju išla do faksa bezveze! I ja sam prošla i isto tako kao i ti se osjećam...frka do neba, osjećaj da nemam pojma kak' se zovem...no...kaj je tu je!!! Moramo biti POZITIVNI, ok...dakle, vidimo se!!!:)
 

Zule

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam u 15h kod Čepe, nadam se da je blag i milosrdan :D Imam filing da necu poštenu recenicu moc sloziti, bas neugodan predmet za konverzaciju. :)
 

scenadena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Svi koji ste kod Čepe ne brinite on je skroz ok ispitivač (bar je tako bilo u 11 mj. kad sam ja položila), postavi tri pitanja i brzo je gotovo. Sretno svima na usmenom.
 

RENI

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prošla politologiju kod Čepe, pitao socijalizam, biheviorizam, indvidualizam u SAD i Francuskoj, feminizam, ekologizam, uglavnom dobro prošlo, ako i zastaneš pomaže i navodi te. Sretno svima!
 

Zule

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Scenadena, labud u indeksu ko kuća, za kolegu ne znam, ali vjerujem da je on to i bolje odradio...:)
Isto labud, totalni breakdown je bio, znao sam puno više nego što sam pokazao :D

Ali prolaz je prolaz, Čepo je apsolutna legenda od profesora.
 

ELVIRAZV

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dragi Zule,

bila sam stvarno ziher (zato sam i napisala da si Ti to sigurno odradio bolje) jer mi se doista činilo da si to jako dobro "samljeo", ali...kaj reći...nekad stvarno pretjeruju i ne mogu dokučiti te njihove kriterije...no, kao što i sam kažeš, prolaz je prolaz!!! Ostaje "gristi" dalje..i step by step...pa do kraja!!! Sretno, E.
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
pozdrav...kakav je ispit politologija? da li usmeni ili pismeni ili oboje? Kod kojeg je profesora dobro polagati ispit a da je uspješno? hvala:) budući da sam ja stari student, koji je malo zapeo molim za pomoć...hvala:)
 

valka

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozdrav...kakav je ispit politologija? da li usmeni ili pismeni ili oboje? Kod kojeg je profesora dobro polagati ispit a da je uspješno? hvala:) budući da sam ja stari student, koji je malo zapeo molim za pomoć...hvala:)
prvo pismeni,pa onda usmeni, pismeni ima 15 pitanja, 6 na odgovorit s jednom rečenicom, 6 na zaokruživanje, i 3 esejska. sve skupa ima 33 boda, 17 je za prolaz. usmeni profesori ispituju po abecedi, tipa ravlić a-k , a čepo k-ž , ili tak nekak nisam sigurna zapravo do kojeg slova haha. nisam još došla do usmenog... ali u principu, pismeni nije težak,a ni usmeni, za oba profesora pričaju da su okej.
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
hvala puno...ovaj forum je super stvar, ja kad sam počela studirati ,svako malo sam morala ići u Zgb žicati skripte, slušati ispite, ispitivati okolo ljude što je profesor ispitivao:confused: i što mu je "boljka"...:), a ovak sve imaš prek foruma..:)

Zato ne odustajte...nisam niti ja nakon hm...neću reći koliko godina...:)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks